Masáže, fizioterapie - Michaela Polanská

Jmenuji se Michaela Polanská a od roku 1993 se věnuji masážím. 10 let jsem se specializovala na sportovní a rekondiční masáže. V lednu roku 2004 jsem si otevřela vlastní praxi.
V současné době kromě sportovní a rekondiční masáže provádím: tlakové masáže, baňkování, moxování, reflexní terapie, masáž lávovými kameny,medovou masáž, reiki, manuální lymfodrenáž, kinesiotaping, kraniosakrální terapii, či kompenzační cvičení. Na požádání je možnost aplikovat parafin na ruce a nohy. Je to ideální doplněk k masážím zejména v zimním období.

Kosmetika - Martina Janoušková

Martina Janoušková – másaže těla, obličeje, čištění pleti. Velkoobchod Hildegard Braukmann.

Nabízíme široký sortiment německé bylinné kosmetiky s 50 letou tradicí. Kosmetika s bylinnými extrakty a vitamíny. Neobsahuje žádné konzervační látky, parafínové oleje a barviva. Inteligentní využití účinných látek pro optimální působení na pokožce. Doporučená pro lidi s alergiemi a neurodermatitidou. Výzkum a výroba v jednom z nejmodernějších výrobních závodů v německém Burgwedelu poblíž Hanoveru.

Kadeřnictví - Pavel Buřič

Pavel Buřič je špičkovým profesionálem v oblasti péče o vlasy a technologií vlasové kosmetiky. Pavel dokáže s Vašimi vlasy více, než kdokoli jiný, dokáže jim znovu „vdechnout“ život.

Pavel je nyní Ambassadorem přírodní kosmetiky Fuente, kterou používá třeba i vévodkyně Kate Middleton.

Paruky - Salon Magdalena

Salón Magdaléna Vám nabízí více než 400 druhů paruk, příčesů, tupé, ale to není to hlavní, hlavní co Vám nabídneme je individuální přístup či možnost výroby paruky i z vlastních vlasů.
Nejsme žádní nováčci v oboru, na trhu vlásenkářských a kosmetických služeb působíme již přes 25 let. Jsme jedničkou ve vytváření bohatého sortimentu paruk z pravých vlasů, prodej paruk a příčesků z umělých vlasů, prodlužování vlasů, splétání afrických copánků, poskytování kadeřnických a kosmetických služeb.