Co je video vizitka

 

Video vizitka je autentický interaktivní nástroj pro prezentaci podnikatelů a firem na internetu. Vyobrazuje osobnost podnikatele, jeho prostředí a profesionalitu.

Video vizitka vyvolává emoce a vytváří tak dojem, že se s klientem již znáte. Během jedné minuty klientovi autenticky odprezentujete, kdo jste a v čem vynikáte.

 

MOŽNOSTI

GENERAL

Vhodná pro živnostníky a podnikatele podnikající ve službách, servisu, poradenství, sportu, v oblasti péče o tělo, podnikající ve vlastních prostorách, pro podnikatele rozšiřující své podnikanání o další provozovny.

PREMIUM

Vhodná pro podnikatele pracující ve službách všeho druhu. Péče o tělo, sport, poradenství, zdravotnictví, krejčovství, řemeslná výroba, servis, poradenství, finančnictví. 

 

PROFI

Vhodné pro kluby, restaurace, penziony, sportoviště, obchody, zábavní atrakce, firmy, provozovny a další.

STUDIO

Studiová vizitka je vhodná pro živnostníky a podnikatele kteří pracují s virtuálními produkty,  např. finanční poradci, kouči, léčitelé, konzultanti apod.

GENERAL

Maximálně 2 hlavní osoby v záběru, 3 hlavní obrazy např. vnější záběr na budovu, interiér, zadavatel (např. realitní makléř: on a jeho nemovitosti, kadeřnice v salonu, trenér, kosmetička, eventy, coachi, finanční poradci apod.) 
Natáčecí čas a postprodukce:  
1 návštěva v prostředí, kde se bude natáčet s přesným vydefinováním natáčecích scén, foto-dokumentace, story-telling.
Příprava scénáře:
1 hod. příprav v den natáčení.
2 hod. natáčení se štábem.
Zachycení hlasového záznamu.
4 hod. post-produkce.  
Video vizitka standardně v celkové délce 55-90 vteřin. 
Jedna korektura po obdržení video vizitky (klient musí odeslat svůj požadavek ke korektuře do 2 pracovních dnů po obdržení video vizitky).  
Finální úpravy: úvodní a závěrečný slide videa, umístění kontaktů, vložení licencované hudby. 

 

PREMIUM

Maximálně 3 hlavní osoby v záběru, 3 hlavní obrazy např. vnější záběr na budovu, interiér, zadavatel např. Fitness, Kadeřnictví – 3 kadeřnice v salónu, spolumajitelé obchodu, kosmetičky, trenéři, coachi, poradci, lékaři apod.) 
Natáčecí čas a postprodukce: 
1 návštěva v prostředí, kde se bude natáčet s přesným vydefinováním natáčecích scén, foto-dokumentace, vypracování story tellingu.
Příprava scénáře:
1 hod. příprav v den natáčení.
2 natáčecí hodiny v den natáčení.
Zachycení hlasového záznamu.
4-8 hod. post-produkce. Video vizitka v celkové délce 55-90 vteřin.  

 

PROFI

 Neomezený počet osob v záběru, 6 obrazových scén – vnější záběr na budovu, interiér, zázemí, reprezentační prostory, zaměstnanci, klienti a další. 
Natáčecí čas a postprodukce:  
2 hod. příprav před natáčením.
2 hod příprava scénáře s klientem.
4 natáčecí hod.
Zachycení hlasového záznamu.
8-12 hod. post-produkce. Video vizitka v celkové délce 55-90 vteřin.  
Finální úpravy: úvodní a závěrečný slide videa, umístění kontaktů, certifikátů, fotografií. Podloženo originální hudbou a mluveným slovem. Možnost jedné korektury po odevzdání vizitky (požadavek zadavatele musí být odeslán do 2 pracovních dnů od obdržení videovizitky).

 

STUDIO

1 osoba v záběru, natáčení ve studiu. 
Natáčecí čas a postprodukce:  
1 hod. příprav před natáčením.
1 hod příprava scénáře s klientem.
Až 3 hod. Natáčení.
3 hod. post-produkce. 
Finální úpravy: úvodní a závěrečný slide videa, umístění kontaktů, certifikátů, fotografií. Podloženo licencovanou hudbou. Možnost jedné korektury po obdržení video vizitky (klient musí požadavky ke korektuře odeslat do 2 pracovních dnů od obdržení video vizitky).

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Možnost vložení certifikátů, informacích o akci/eventu, fotografií apod.  
Speciální efekty
Speciální grafika 
1 hod příprava scénáře
Originální hudba 
2 hod. postprodukce
Korektura